صفحه اصلی | عمومی | جامعه قرآنی | فرهنگ قرآنی | هنر قرآنی | معارف | عکس |


لطفا چند لحظه صبر کنید .

آمده‌ام که سر نهم
حسین برزگر؛ پزشک مستقر در عمود ۱۱۸۰حاشیه‌هایی از راهپیمایی اربعین را به تصویر کشیده است که بیانگر شرح دلدادگی عاشقان به اباعبدالله الحسین(ع) است.
گوشه‌ای از ایثار به مهمانان حسین(ع)
کمیته بهداشت و درمان اربعین از نخستین روزهای ماه محرم در مرزهای غربی و مبادی ورودی به عتبات عالیات خدمت به زوار اباعبدالله(ع) پیشه روزانه خود کرده‌اند.
تصاویری از شب اربعین حسینی در بین‌الحرمین
حرم مطهر امام حسین و حضرت عباس(علیهما السلام) و خیابان‌های اطراف این دو حرم مطهر در شب اربعین حسینی شاهد حضور گسترده هیئت‌های عزاداری از عراق و کشورهای مختلف جهان بود.
راهپیمایی اربعین حسینی در قاب دوربین
راهپیمایی اربعین برگزار شد و هر کدام از ما توشه‌ای از این گردهمایی عظیم برداشتیم؛ باشد که رستگار شویم.
در راه پدر / عکس
امیرحسین ارغوانی فرزند شهید مدافع حرم «تقی ارغوانی، عکاس و خبرنگار افتخاری ایکنا» امسال در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات اولین تجربه خود را در زمینه عکاس افتخاری کسب کرد و گفت: حسی خوبی از این طریق به‌­دست می­‌آورد و دوست دارد راه پدرش را ادامه دهد.
کوله‌نوشته‌های زائران اربعین به روایت تصویر
این روزها کوله‌‌پشتی‌های زائران کربلا در پیاده‌روی اربعین عراق با تصاویر و نوشته‌های متنوع گویای احساس صاحبان آن است.
نذر عاشقی
عشاق امام حسین(ع) همزمان با دهه اول محرم با برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مناطق مختلف شهر قم میزبان عزاداران این روزها بودند.
مشق عشق از کودکی
اولین جمعه ماه محرم مادران تهرانی کودکان و نوزادان خود را به عشق دردانه اباعبدالله با جامعه سبز به مصلی امام خمینی(ره) آوردند تا نذر حضرت علی اصغر(ع) و سرباز امام زمان(عج) کنند.
رنگ و بوی محرم در بازار تهران
با شروع ماه محرم، خیابان ناصرخسرو و بازار تهران رنگ و بویی دیگر می گیرد، اکثر مغازه های این راسته در ایام ماه محرم و صفر به عرضه انواع لوازم هیات ها و ملزومات ماه محرم مثل لباس تعزیه، پرچم، علامت، پیراهن سیاه و غیره می پردازند.
جشن تولد فرزندان شهدای مدافع حرم
مراسم اولین جشن تولد فرزندان شهدای مدافع حرم امروز با حضور سردار نقدی، صفار هرندی و جمعی از خانواده‌‌های این شهدای عزیز در حوزه هنری برگزار شد.
بازار لوازم التحریر خالی از فرهنگ و تولید ایرانی
اگر برای خرید لوازم التحریر به بازار تهران بروید٬ در تمامی دالان های این صنف شاید به کمتر از چهار فروشگاه برخورد کنید که تعداد محدودی از محصولات تولید ملی یا فرهنگ ایرانی اسلامی داشته باشند.
تصاویری از مراسم تشییع پیکر مرحوم طنطاوی
مراسم تشییع پیکر مرحوم «شیخ محمد عبدالوهاب طنطاوی»، قاری برجسته رادیو و تلویزیون مصر، دیروز، ۵ مردادماه برگزار شد.